• Seznamy pomůcek

• Vodácký kurz

• Je určen pro žáky od 5. ročníku.

Podmínkou je přihlášení přes EduPage, které bývá spuštěno přibližně měsíc před plánovaným odjezdem. V případě, že se na kurz hlásí více žáků, než může jet, zhodnotíme chování a pořadí přihlášených a účastníky vybereme.

Před odjezdem:

Nejdříve jeden den před odjezdem potvrdí v EduPage zákonný zástupce souhlas s výjezdem dítěte na vodácký kurz a potvrdí bezinfekčnost dítěte.

S sebou:

• léky s popisem dávkování (předáte učitelům při odjezdu)
            • vodotěsný sáček na foťák, mobil, doklady (OP)
            • peníze dle vlastního uvážení
            • vlastní jídlo (polévky, čaj, pečivo, ...) v některých kempech je možné koupit hotová jídla nebo je poblíž obchod
            • plynový vařič, ešus, lžíce, nůž, lahev na vodu, zápalky, baterka (čelovka)
            • stan, spacák, karimatka
            • sandále, tenisky, boty do vody, které pěvně drží na noze (ne crocsy)
            • pláštěnka, plavky, pokrývka hlavy, lehká bunda, mikina, trička, kraťasy, dlouhé kalhoty (ne rifle), spodní prádlo, ponožky raději více); tričko, lehké tepláky a teplé ponožky na spaní; jedno teplé náhradní oblečení a boty dobře zabalené v nepromokavém obalu
            • opalovací krém, sluneční brýle na šňůrce, repelent, osobní hygiena, ručník, toaletní papír
            • silnější igelitové sáčky (budou se hodit v případě promáčení bot)
            • lodní pytel (nepovinné)
            • nůž na šňůrce
            • prádelní šňůru (ideálně jednu do lodi), velkou houbu nebo molitan
            • hudební nástroj
            • batůžek na svačinu, pití a drobnosti pro cestu vlakem a lodí (musí projít hrdlem barelu)

Vše sbalte do krosny, aby nic neplandalo.