• Sponzoři a možnosti finanční podpory školy

• Děkujeme sponzorům

• Rodina Papouškova

Děkujeme za opravu hromosvodů v Robousích.

Lukáš Hubálovský

Děkujeme za zámečnické práce.

• Vážení rodiče a přátelé naší školy,

finanční prostředky na mzdy našich pracovníků, na energie, na nákup pomůcek a vybavení školy získáváme ze státního rozpočtu, ze školného, z příspěvků obcí a z projektů, do kterých se aktivně zapojujeme. I rozpočet naší školy je však vystaven velkému náporu, proto, pokud můžete, budeme rádi, když podpoříte naše aktivity.

Číslo účtu školy je 185 078 487/0300 ČSOB a.s.

Děkujeme.

• Finanční podpora

• příspěvek "na cokoliv"
        • S důvěrou, že váš příspěvek využijeme dle našeho nejlepšího vědomí a svědomí pro podporu aktivit, které vedou k lepšímu vzdělávání a k lepšímu chodu naší školy poukažte libovolnou částku na účet školy. Do zprávy pro příjemce napíšete "na cokoliv".

• vzdělávání učitelů
        • Učitelé naší školy jdou svým žákům příkladem - pracují na svém profesním i osobnostním rozvoji. Účastníme se krátkodobých i dlouhodobých kurzů a seminářů, objednáváme cílené vzdělávání "pro sborovnu".

Na vzdělávacích akcích sledujeme trendy moderní pedagogiky, sdílíme zkušenosti s kolegy z jiných škol a podporujeme se ve svém úsilí býti lepšími učiteli.

Pokud chcete podpořit naše vzdělávání, poukažte libovolnou částku na účet školy a do zprávy pro příjemce napište "na vzdělávání".

• na dopravu
        • Rádi s našimi žáky vyrážíme na různé exkurze a vzdělávací výjezdy. V prostředí mimo třídu vnímají nové poznatky ve větších souvislostech. Mohou si vyzkoušet a pozorovat i to, co ve škole vidí jen na videu, nebo na obrázku...

Pro příspěvek na dopravu na vzdělávací akce pošlete libovolnou částku na účet školy a do zprávy pro příjemce napište "na dopravu".

• na pomůcky
        • Dbáme na to, aby naše výuka byla názorná. Našim žákům dáváme k dispozici různé učební pomůcky a modely.

Pro podporu nákupu potřebných pomůcek přispějte na účet školy libovolnou částkou a do zprávy pro příjemce napište "na pomůcky".