• Školné

• Základní školné a systém rodinných slev

Základní školné je stanoveno na 1 200,- Kč / školní měsíc.

SYSTÉM RODINNÝCH SLEV

Pro rodiny, které mají v naší škole více souběžně studujících dětí, máme připraveny rodinné slevy:

1. dítě plné školné 1 200,- Kč za školní měsíc

2. dítě školné 1 000,- Kč za školní měsíc (sleva 2 000,- Kč za rok)

3. a další dítě zdarma (sleva 12 000,- Kč za rok, celkem sleva pro rodinu 14 000,- Kč za rok)

• Možnosti úhrady školného

1) PROSTŘEDNICTVÍM MODULU PLATBY V EDUPAGE

- V EduPage najděte modul Platby a zvolte, které částky chcete zaplatit. Poté využijte vygenerované platební údaje pro zadání příkazu k úhradě nebo naskenujte vygenerovaný QR kód.

2) BANKOVNÍM PŘEVODEM

- číslo účtu školy 185 078 487/0300 ČSOB
          variabilní symbol číslo přidělené školou
          specifický symbol 111
          - ve zprávě uveďte: Jméno a příjmení žáka(yně,ů), třídu(y), školné

3) SLOŽENKOU typu A

- číslo účtu 185 078 487/0300
          variabilní symbol číslo přidělené školou
          specifický symbol 111
          - Zpráva pro příjemce: JMENO A PRIJMENI ZAKA(YNE,U), TRIDA(Y), SKOLNE (bez hacku a carek)

Stanovenou částku (její výši uvidíte v EduPage) posílejte na účet školy 185 078 487/0300:
          - měsíčně, vždy nejpozději k 15. dni v měsíci
          - pololetně, vždy nejpozději k 15. dni prvního měsíce aktuálního pololetí (tzn. 15. 9. a 15. 2.) - VÍTÁME TUTO FREKVENCI
          - ročně, vždy nejpozději k 15. dni prvního měsíce aktuálního školního roku (tzn. 15. 9.)

V případě, že naši školu navštěvuje souběžně více vašich dětí, můžete poslat vždy celkovou částku za všechny. Pro identifikaci uveďte přidělený variabilní symbol jednoho z nich. Do zprávy pro příjemce napište jména a třídy všech dětí.

• ŽÁCI PŘIJATÍ PŘED 1. 2. 2019

• Rodiče žáků, kteří byli přijati v období před 1. 2. 2019, platí školné dle podmínek, které platily v době nástupu jejich dítěte do naší školy = nikomu neměníme pravidla hry v průběhu vzdělávání, pokud se pro to sám nerozhodne.